به این مطلب امتیاز دهید 

5/5

کرایه ماشین ارزان در کیش مزایای زیادی را برای گردشگران این جزیره مرجانی زیبا به همراه خواهد داشت. شاید خودتان را در رؤیاها تصور کرده باشید که در خودرویی کروکی نشسته‌اید و همانطور که در ساحل رانندگی می‌کنید و یک طرفتان دریا است و طرف دیگرتان درختان نخل زیبا، باد ساحلی صورتتان را نوازش می‌دهد. حالا که به کیش رفته‌اید با کمی هوشمندی می‌توانید این رؤیا که به نظرتان دست نیافتنی بود را دست یافتنی کنید. خوب شاید به این فکر کنید چطوری می‌توانید این کار را بکنید. همین الان به یکی از شعب اجاره خودرو ارزان در کیش سوئیچ ایران سری بزنید و یکی از کروکی‌ها را برای خودتان بگیرید و به سمت ساحل برانید.

لبخند سفر

چگونگی کرایه ماشین ارزان در کیش

کرایه ماشین ارزان در کیش از سال‌ها پیش ممکن بوده است. برای این که بتوانید به سادگی به یکی از ماشین های اجاره‌ای اعم از ایرانی یا خارجی دست پیدا کنید، به شرایط خاصی نیازی نیست. اگر خیلی اهل برنامه‌ریزی هستید و دوست دارید ماشینی خاصی در چند روز سفرتان زیر پای شما باشد و علاوه‌براین که شما را به مقصد می‌رساند از راندن آن هم لذت ببرید، بهتر است رزرو را به‌صورت آنلاین و حتی پیش از شروع سفر انجام دهید و آن را در فرودگاه جزیره کیش تحویل بگیرید. برای کرایه ماشین ارزان در کیش سوئیچ ایران می‌توانید فهرست تمام خودروها را در سایت ببینید. می‌توانید قیمت آن‌ها را با هم مقایسه کنید و ماشین مورد نظرتان را به سادگی انتخاب کنید.

مزایای کرایه ماشین ارزان در کیش

کرایه ماشین ارزان در کیش منجر به صرفه‌جویی در هزینه‌های سفر شما خواهد شد. اگر شما به قصد گردش و تفریح این جزیره را انتخاب کرده باشید، دوست دارید همه جای آن را ببینید. دیدنی‌های جزیره کیش کم نیستند و برخی از آن‌ها فاصله کمی از هم ندارند. شما شاید مجبور باشید برای دیدن هر مکانی یک تاکسی بگیرید. اما کرایه تاکسی در کیش مانند شهرهای دیگر نیست و کمی گران‌تر است. در این حد که شاید از همان موقع که از فرودگاه تا هتل بروید از شنیدن مبلغ کرایه شوکه شوید.
بعد هم در نظر بگیرید که صبح از هتل خارج می‌شوید و به یک جای دیدنی می‌روید. موقع ناهار می‌رسد و دوباره باید به هتل برگردید تا بتوانید از سرویس هتل استفاده کنید و دوباره باید کرایه تاکسی بدهید. دوباره برای یک جای دیدنی دیگر از هتل خارج می‌شوید و این داستان تا زمانی که در کیش هستید ادامه دارد. اما رنت ماشین در کیش شما را از هزینه‌های سرسام‌آور تاکسی نجات می‌دهد.

 

دپوزیت چیست؟

دپوزیت یکی از آیتم‌هایی است که در زمان تحویل مدارک ارائه می‌شود. همانطور که در سطوح پیش توضیح دادیم ارائه گواهینامه معتبر، اسناد شناسایی معتبر، یک فقره چک یا وجه نقد به‌عنوان ضمانت، و… در زمان کرایه ماشین لازم و ضروری است. با این حال گفتنی است که در زمان تحویل خودرو به مشتری، مبلغی برای جبران خسارت‌های احتمالی در نزد شرکت باقی می‌ماند به این مبلغ دپوزیت DEPOSIT گفته می‌شود. لازم به ذکر است که در صورت عدم ایجاد مشکل، این مبلغ در مدت زمان 1 الی 10 روز پس از تحویل اتومبیل به فرد کرایه‌کننده بازگردانده می‌شود. با این حساب ممکن است عودت این مبلغ بنابر صلاحدید شرکت، مدت زمان بیشتری طول بکشد.
قیمت اجاره خودرو در کیش بر اساس نوع خودرو:

• ماشین اسپرت:
اتومبیل‌های کروک و اسپرت معمولاً مناسب کسانی هستند که از رانندگی و هیجان لذت می‌برند. خودروهای اسپرت معمولاً FULL OPTION هستند و رانندگی با آن‌ها آسودگی خاطر زیادی را به همراه آورده و در نهایت تبدیل به یک تجربه ناب می‌شود. پس اگر از رانندگی پر هیجان و با سرعت بالا لذت می‌برید و در کنار همه اینها آرامش نیز برایتان مهم است، فرصت اجاره این دست ماشین‌ها را از دست ندهید. اجاره اتومبیل‌های کروک و اسپرت بصورت روزانه رقمی معادل با 1 الی 3 میلیون تومان دارد.

• ماشین شاسی بلند:
این دست ماشین‌ها بیشتر مناسب کسانی است که با اعضای خانواده به این جزیره آمده‌اند. سرعت مطمئن، آرامش و هیجان از جمله تجربیاتی هستند که با کرایه ماشین شاسی بلند قابل دستیابی است. گفتنی است که 600 هزار الی 2 میلیون تومان، بازه کرایه ماشین شاسی بلند در کیش است.

• ماشین لوکس:
تفریح و هیجان با ماشین لوکس آن هم در جزیره کیش تجربه نابی است که شما می‌توانید از آن بهترین بهره‌ها را ببرید. زیبایی ظاهر، موتور قوی، سرعت بالا، آپشن‌های متعدد و…می‌تواند هر کسی را نسبت به اجاره ماشین‌های لوکس مجاب نماید. 2 میلیون الی 20 میلیون تومان هزینه اجاره ماشین لوکس در جزیره کیش می‌باشد.

• اجاره ون:
ون بهترین وسیله برای کسانی است که با خانواده و یا بطور دسته جمعی به جزیره کیش سفر می‌کنند. مقرون‌به‌صرفه بودن و راحتی از جمله مزایای اجاره ون هستند. گفتنی است که ظرفیت ون 13 الی 15 نفر بوده و می‌توان 10 عدد چمدان بزرگ را درون آن جای داد. بازه اجاره ون 300 هزار تومان الی 1 میلیون تومان در یک روز برآورد می‌شود.

  •