کرایه مینی بوس

صفحه نخستکرایه مینی بوس
اجاره ماشین - لبخند سفر
ماشین تشریفاتی
اجاره ماشین - لبخند سفر
ماشین عروس
اجاره ماشین - لبخند سفر
ماشین ایرانی
اجاره ماشین - لبخند سفر
ماشین کلاسیک
اجاره ماشین - لبخند سفر
ماشین ون
اجاره ماشین - لبخند سفر
مینی بوس
اجاره ماشین - لبخند سفر
میدل باس
اجاره ماشین - لبخند سفر
اتوبوس

انواع کاربرد کرایه مینی بوس

مینی بوس ها با توجه به نوعشان کاربردهای مختلفی دارند. به صورت کلی مینی بوس ها را می‌توان در دو نوع معمولی و تشریفاتی دسته بندی کرد.
معمولا کرایه مینی بوس دربستی برای مسافرت های زیارتی، تور های تفریحی، تحقیقاتی و همچنین سرویس مدارس  کاربرد زیادی دارد.
کرایه مینی بوس های تشریفاتی بیشتر برای جابه جایی و حمل ونقل کارمندان و مدیران در شرکت های خصوصی و دولتی استفاده می شود.

کرایه مینی بوس
کرایه مینی بوس
کرایه مینی بوس

کرایه مینی بوس ایویکو A۵۰

مینی بوس ایویکو A۵۰ حداکثر راحتی و تجهیزات داخلی را به‌همراه ترکیب متنوعی از درها، پنجره ها، ارتفاعات داخلی و پیکربندی صندلی‌ها ارائه می‌دهد. این مینی بوس دارای 18 صندلی می‌باشد. سیستم ایمنی و تجهیزات غنی این مینی بوس. کج شدن صندلی‌ها با پشتی و سرشانه حداکثر راحتی صندلی های مسافر را تضمین می‌کند. محفظه مناسب چمدان، دریچه سقف اضطراری، چراغ‌های صندلی مجزا و تهویه مطبوع از امکانات ایده آل برای این مینی بوس است.
با توجه به نکاتی که گفته شد اجاره مینی بوس ایویکو بهترین گزینه برای سفرهای طولانی می‌باشد. برای اطلاع از قیمت و اجاره انواع ماشین با مشاوران ما تماس بگیرید. 

کرایه مینی بوس سیترا

ظرفیت مینی بوس سیترا ۱۸ تا ۲۱ نفر می‌باشد. مینی بوس سیترا از ظاهری شیک، امکانات رفاهی متعدد و طراحی داخلی مناسبی برخوردار است. کرایه مینی بوس سیترا گزینه مناسبی برای جابه جایی کارمندان شرکت‌ها و مراکز دولتی و خصوصی می‌باشد.
همچنین به علت امکانات و طراحی داخلی این مینی بوس، می‌توان اجاره مینی بوس سیترا را برای سفر‌های چند روزه نیز انجام دهید. برای اطلاع از قیمت کرایه مینی بوس با مشاوران ما تماس بگیرید.  

کرایه مینی بوس ایسوزو

مینی بوس ایسوزو یکی از بهترین مینی بوس‌های موجود در بازار است که طراحی و تولید آن را شرکت بهمن دیزل نمایندگی شرکت ایسوزو بر عهده دارد.
استفاده از دماسنج دیجیتال در ساخت مینی بوس‌های ایسوزو و استفاده از بخار و کولر در طراحی آن به صورت اکونومیک و پوشش دهی ۳۶۰ درجه به همراه گردش هوا در داخل کابین موجب طراحی دقیقی شده است. مینی بوس ایسوزو یکی از مناسب‌ترین و مقرون به صرفه‌ترین انتخاب‌ها برای اجاره مینی بوس است. برای کرایه و اطلاع از قیمت مینی بوس ایسوزو با مشاوران لبخند سفر تماس بگیرید.

کرایه هیوندای کروز

این مینی بوس دارای ظرفیت ۱۸ نفر می‌باشد. مینی بوس هیوندای کروز دارای جک بالابر، جعبه کمک های اولیه، جعبه ابزار و کپسول آتش نشانی می‌باشد. 
جنس صندلی مینی بوس هیوندای کروز ابر فشرده با روکش پارچه می‌باشد. اجاره مینی بوس هیوندای کروز گزینه مناسبی برای سفرهای درون شهری و کوتاه مدت می‌باشد. 
برای اطلاع از قیمت کرایه مینی بوس و شرایط آن با مشاوران ما تماس بگیرید. 

کرایه ایویکو A60

ظرفیت این مینی بوس 18 صندلی می‌باشد. اجاره مینی بوس ایویکو A60  جزو خدمات اقتصادی مجموعه بانی باس می‌باشد. کرایه مینی بوس ایویکو A60 برای جابه جایی درون شهری و برون شهری و سرویس کارمندان و مدارس کاربرد دارد. برای کرایه مینی بوس و اطلاع از قیمت کرایه ماشین با مشاوران لبخند سفر تماس بگیرید.

کرایه مینی بوس بنز

ظرفیت مینی بوس بنز ۱۷ تا ۲۱ نفر می‌باشد. این نوع مینی‌بوس‌ امکانات و تجهیزات متنوعی ندارد و اجاره آن نسبت به اجاره انواع دیگر مینی بوس‌ها مقرون به صرفه‌تر است. مینی‌بوس بنز بیشتر برای جابه­‌جایی کارگران کارخانه و کارمندان مراکز دولتی استفاده می‌شود. مینی بوس بنز همچنین برای سرویس مدارس و اردوهای درون شهری کاربرد دارد. برای کرایه مینی بوس بنز و اطلاع از قیمت اجاره مینی بوس با مشاوران لبخند سفر تماس بگیرید.

کرایه مینی بوس با راننده

یکی از انواع پر طرفدار اجاره مینی بوس، کرایه آن همراه راننده است. در کرایه مینی بوس با راننده  تمام مسئولیت ماشین با خود راننده بوده و شما دغدغه ای از قبیل خرابی ماشین، تصادف و دیگر مشکلات احتمالی ندارید. در مجموعه لبخند سفر اجاره مینی بوس و وسایل نقلیه فقط با راننده امکان پذیر است. از افتخارات مجموعه لبخند سفر داشتن مجرب‌ترین تیم رانندگان است. با توجه به نکات ذکر شده می‌توانید اجاره مینی بوس را از مجموعه ما با خیالی آسوده انجام دهید.

مناسب ترین قیمت کرایه مینی بوس

روش های متفاوتی برای کرایه کردن مینی‌بوس‌ها وجود دارد که متناسب با  آن از رنج قیمت متفاوتی نیز برخوردار هستند.
کرایه مینی بوس میتواند با راننده یا بدون راننده صورت بگیرد؛ همچنین اجاره مینی بوس می تواند برای یک مسیر یا برای مسیر رفت و برگشت انجام شود؛ که تمام این موارد بستگی به مشتری دارد. قیمت کرایه مینی بوس با توجه به مواردی که ذکر شد تعیین می شود. شرکت کرایه ماشین لبخند سفر دارای بهترین انواع مینی بوس کرایه ای با بالاترین کیفیت فنی است. قیمت های کرایه ماشین مجموعه ما بسیار مناسب بوده و  با توجه به نیاز و انتخاب شما ساعتی یا روزانه می باشد.

اگر مایل به سفر با تعداد بالاتری هستید پیشنهاد مجموعه ما کرایه اتوبوس می‌باشد.
همچنین از شما دعوت می‌کنیم برای مشاهده خدمات گردشگری و توریستی شرکت بانی باس، صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید.